Chcete ušetřit za televizi? Můžete ji mít i zadarmo, má to háček

Američanům evidentně nevadí, když jsou při sledování televize sami sledováni. Ve velkém totiž objednávají TV, která je sice zdarma, ale má to jeden (a pro mnohé dost podstatný) háček.

Televizory ve Spojených státech distribuuje společnost Telly, jejíž podmínky soukromí jsou mírně řečeno „poměrně invazivní“. Ostatně stejně jako podmínky jiných výrobců Smart TV. Jenže u ostatních Smart TV můžete alespoň zrušit připojení k internetu.

Za prvních 36 hodin od spuštění předprodeje si televizor Telly objednalo 100 tisíc spotřebitelů. Což znamená téměř jednu registraci za vteřinu. Telly chce v letošním roce dodat spotřebitelům okolo půl milionu kousků svého chytrého televizoru, přičemž v roce následujícím už by to měly být „miliony“.

A kdo si tyhle televize vlastně objednává? Podle společnosti Telly, která má přirozeně k dispozici dostatek dat, se jedná ze dvou třetin o domácnosti vedené mladými lidmi z generace Z a mileniály, kteří v současnosti žijí na více displejů a jedna televize v obýváku navíc už jen zkrátka dotváří jejich životní styl… což zní pravda docela smutně.

Zveřejněno: 30. 05. 2023