ViewSonic představuje novou generaci All-in-One LED displejů se zvýšenou spolehlivostí a flexibilitou

Společnost ViewSonic oznamuje uvedení 2. generace LED displejů All-in-One (řada LDM). Tyto displeje druhé generace jsou určeny pro profesionální obchodní a vzdělávací sektor a navazují na úspěch svých předchůdců.

Řada LDM zvyšuje spolehlivost, audiovizuální výkon a flexibilitu instalace díky třem variantám velikosti s úhlopříčkou až 231 palců. Tyto displeje využívají technologii Glue-on-Board (GOB), která zvyšuje odolnost obrazovky. Tato řada je připravena změnit vizuální komunikaci díky kombinaci vynikající čistoty obrazu, funkcí pro spolupráci a velmi tenkého bezrámečkového designu, který zajišťuje bezproblémovou integraci do různých prostředí.

„ViewSonic rozšiřuje svou řadu All-in-One LED displejů neustálými inovacemi a nabízí tak všestrannější a komplexnější řadu produktů, které splňují různé potřeby zákazníků. Naše nejnovější řada LDM představuje skok vpřed v poskytování profesionálních prostor s displeji, které jsou nejen vysoce spolehlivé, ale také estetické a flexibilní pro různé aplikace,“ říká Dean Tsai, generální ředitel divize projektorů a LED displejů společnosti ViewSonic. „Uvědomujeme si významnou roli, kterou velkoformátové displeje hrají v komerčním a vzdělávacím sektoru, a proto jsme se zaměřili na vylepšení audiovizuálních i provozních aspektů, abychom nabídli řešení, která zajistí snadné nasazení a nižší náklady na údržbu.“

Zvýšená odolnost a elegantní design

Vzhledem k širokému spektru použití LED displejů, od firemních vestibulů a školních společenských prostor až po přednáškové a víceúčelové místnosti, které často navštěvuje mnoho lidí, se použitím technologie povrchové úpravy GOB u této řady výrazně zvyšuje odolnost. Tento pokrok vede ke spolehlivějšímu provozu s lepší ochranou proti nárazům, prachu a vlhkosti, zachovává kvalitu obrazu v průběhu času, čímž snižuje dlouhodobé náklady na vlastnictví a zajišťuje konzistentní, optimální vizuální zážitek pro zákazníky.

Kromě zvýšené spolehlivosti se řada LDM 2. generace může pochlubit i vylepšeným estetickým vzhledem, neboť se oproti předchůdci snížila její tloušťka z 35 mm na 31 mm a šířka rámečku z 10 mm na 6 mm. Odnímatelný ovládací box lze navíc snadno oddělit od displeje na vzdálenost až deseti metrů, čímž je dosaženo pozoruhodného poměru 99 % obrazovky k tělu. Tato funkce umožňuje bezproblémovou integraci do různých interiérů, a bez problémů splyne s okolím.

Podmanivý audiovizuální a efektivní zážitek

Kromě spolehlivosti a tenkého designu nabízí řada LDM 2. generace vylepšené audiovizuální zážitky v různých prostředích. Displeje dostupné ve velikostech 136, 163 a 231 palců přinášejí vysoký jas 600 nitů s nastavitelnými 100 úrovněmi, což zvyšuje přizpůsobivost v různých světelných podmínkách. Vylepšený kontrastní poměr 6500:1 navíc přispívá k ostřejším a jasnějším detailům a spolu se dvěma sadami 30W reproduktorů nabízí podmanivé audiovizuální zážitky.

Přidání režimů zobrazení Picture-by-Picture (PBP) a Picture-in-Picture (PIP) zvyšuje efektivitu zobrazení obsahu tím, že umožňuje současné sdílení více zdrojů, což je ideální pro hybridní schůzky, semináře pořádané v obchodních konferenčních místnostech nebo přednáškové sály, kde jsou dynamické a interaktivní prezentace klíčem k efektivní spolupráci a učení.

Zveřejněno: 23. 04. 2024