Acer představil nový Chromebox Mini jako vylepšené digitální zobrazovací zařízení

Během akce Integrated Systems Europe (ISE) představuje společnost Acer nový Chromebox Mini na stánku Google. Jde o novou generaci řešení pro digitální zobrazovací zařízení, která přinášejí vysoký výkon, zabezpečení dat, snadné vzdálené ovládání a správu zařízení prostřednictvím systému ChromeOS.

Trh s digitálními zobrazovacími zařízeními rychle roste a očekává se, že do roku 2030 dosáhne 45,94 miliardy dolarů, a to díky odvětvím, jako je maloobchod, pohostinství, zdravotnictví a vzdělávání, která usilují o pokročilé interaktivní zážitky pro spotřebitele.

Acer Chromebox Mini vstupuje na trh jako škálovatelné a cenově výhodné řešení, které nastavuje nové měřítko pro přehrávače médií pro digitální zobrazovací zařízení. Nové zařízení umožňuje malým a středním podnikům snadno, na dálku a efektivně komunikovat se svými zákazníky a uspokojit rostoucí poptávku po digitálně řízených informačních řešeních. Šikovně zvládá až tři video výstupy současně díky dvěma portům HDMI 1.4b a USB typu C, které zvyšují univerzálnost různých konfigurací zobrazení.

Jeho kompaktní a elegantní design zajišťuje, že jej lze bez problémů integrovat do jakékoli sestavy digitálních zobrazovacích zařízení, aniž by působilo rušivě, zatímco architektura bez ventilátorů přispívá k tichému a spolehlivému provozu, který je zásadní pro nepřetržité a nepřerušované používání. Zařízení je také vybaveno nejnovějšími možnostmi připojení, včetně WiFi 6, Bluetooth 5.2 a portu Gigabit Ethernet. Pro přizpůsobení různým konfiguracím se Chromebox Mini dodává s volitelným příslušenstvím, včetně klávesnice a myši Chrome USB a sady pro uchycení VESA, což zaručuje plnou kompatibilitu s jakýmkoli typem LFD displejů a systémů zobrazovacích zařízení.

Bezproblémová integrace a správa

Acer Chromebox Mini je vybaven systémem ChromeOS a je univerzální volbou pro celou řadu aplikací, od vysoce frekventovaných prodejních prostor až po interaktivní vzdělávací prostředí. ChromeOS nabízí rychlé nasazení, automatické aktualizace zabezpečení a dlouhodobou podporu, která zajišťuje stálou spolehlivost a výkon. Konzole Google Admin v cloudu navíc umožňuje rozsáhlé přizpůsobení s více než 500 konfigurovatelnými zásadami pro vzdálenou správu.

Zařízení Chromebox Mini je dále vylepšeno systémem ChromeOS nebo aktualizací Kiosk & Signage Upgrade, která nabízí pokročilé ovládací prvky zabezpečení, zjednodušenou správu a škálovatelné monitorování IT, což z něj dělá ještě atraktivnější volbu pro stále náročnější potřeby digitální reklamy.

Transformace podniků pomocí pokročilých digitálních řešení

Nový Chromebox Mini se přidává k nabídce řešení digitální reklamy. Splňuje dynamické potřeby trhu, včetně široké řady velkoformátových displejů (LFD). Od LFD displejů s vysokým rozlišením 4K a pohlcujících, rozsáhlých videostěn až po interaktivní tabule a specializovaná řešení pro výlohy - společnost Acer vychází vstříc mnoha obchodním prostředím.

Chromebox Mini je navržen pro bezproblémovou integraci s jakýmkoli typem obrazovky pomocí montážní sady VESA a podporuje závazek společnosti Acer kombinovat nejmodernější technologie s praktickými aplikacemi a poskytovat podnikům komplexní sadu nástrojů pro působivou reklamu, sdílení informací a interakci se zákazníky.

Acer Chromebox Mini bude na vybraných trzích k dispozici od druhého čtvrtletí roku 2024.

Zveřejněno: 01. 02. 2024